Soketli Kablolar

soketli-kablolar-4331.jpg

Soketli Kablolar

Bilgisayar, ses ve görüntü cihazlarına ek olarak bağlantısı yapılabilen soketli kablolar kablonun özelliklerine, kalınlığına, çok damarlı olmasına ve çeşitlerine göre sınıflandırılarak satışa sunulmaktadır. İmalatı yapılmış kabloların fabrikalarda kesimi yapılıp ucunun açılmasıyla kablo gruplama işlemleri arasında soketlerinin de takılması ve denetimden geçmesi tüketicinin kabloları güvenle satın almasına imkan tanımaktadır.

Kullanım amacınıza göre kullanacağınız cihazlarda da girişi bulunan soketli kablolar soketin cihaz haznesine takılmasıyla çalışması sağlanmaktadır. Kabloların iki tarafı soketli olduğu gibi tek tarafı soketli olanları da bulunmaktadır.

Farklı metre uzunluklarında çeşitleri ile düz tip soketli veya 90 derece soketli seçenekler mevcuttur. Aklınıza gelebilecek hemen her türlü sistemde kullanılabilen soketli kablolar araçlarda telekomünikasyon alanında, enerji ve elektrik gerektiren her sektörde ve daha pek çok alanda kullanımı bulunmaktadır. Tekli girişten çoklu girişe kadar kablonun bir ucunun cihazın bağlantı noktasına takılması diğer ucunun bir başka cihazla eşleştirilmesi açısından kullanımı daha çok yaygın olan soketli kablolar farklı uç soketleriyle satışa sunulmaktadır.

Fabrikada soketleme aşamasında kablonun özelliklerine göre takılan soketler sonrasında kablo gruplama işlemlerinin devamıyla test aşamasında geçirilerek çalışıp çalışmadığı veya temassızlığı olup olmadığı kontrol edilmektedir. Uygun fiyatlarıyla bulabileceğiniz soketli kablolar kalitesiyle artık çok daha güvenilir. Soket çeşitlerinde kabloları kullanacağınız alanda cihaza uygunluğuna göre farklı girişleriyle tercih edebilirsiniz. Bir veya birden fazla girişli soketli kablolar bulunmaktadır. 

CEKA TEKLİF FORMU

HATA!
GÖNDERİLDİ
whiteLogo