Led İthalatı

led-ithalati-2030.jpg

Led İthalatı

Led ithalat firmalarının aydınlatma sistemlerinde pek çok şehre yurt dışından gelmiş ürünleri toplu olarak bayilikle satışa sunması aydınlatma sektöründe leh ithalatı ürünlerinin önemli bir payı olduğunu göstermektedir. Son yıllarda enerji verimliliğinin en yüksek aydınlatma çözümleri olarak karşımıza çıkan ledler aydınlatma sistemlerinin tümüne yansıyan bir pazara sahiptir.

Piyasadaki diğer aydınlatma ürünlerine nazaran %90’a varan enerji tasarrufu sağlamasıyla tüketiciler tarafından daha çok tercih edilen led ürünleri ledlerin ilk piyasa ortamında yerini bulduğu dekoratif uygulamalardan çok artık aydınlatma ihtiyaçları için kullanımını arttırmıştır.

Geniş bir kullanım alanında geniş ürün çeşitliliğiyle yurt dışından gerçekleştirilen led ithalatı tedarikçi firmalar ve satış bayilikleriyle evlere, iş yerlerine ve kullanmak istediğiniz hemen her alana yayılmıştır. Dış alımla gerçekleşen led ithalatı pazarda önemli bir yere sahip olmakla birlikte tüketiciler tarafından da benimsenmesiyle ithalatı gerçekleştiren firmalar tarafından yoğun rağbet görmektedir.

Ürün bedelinin ve gümrük vergilerinin ödenmesiyle ülkemize getirilen ledler firmalar tarafından verilecek bayilik veya satış noktaları ile tüketiciye satışa sunulmaktadır. Ledlerin aydınlatmak ve dekoratif uygulamalarda geniş bir yer bulduğu günümüzde led ithalatının önemli bir payı bulunmaktadır. Enerji tasarrufu ile de tüketiciye kazandıran avantajları bulunmasıyla dikkat çeken ledler farklı renk seçenekleriyle uygulaması yapılan alanlarda görsel açıdan estetik bir görünüm de sağlayabilmektedir. Led ithalatı ile aradığınız her türden ledi istediğiniz her alanda kullanmayı tercih edebilirsiniz. 

CEKA TEKLİF FORMU

HATA!
GÖNDERİLDİ
whiteLogo