Özel Hazır Kablolar

ozel-hazir-kablolar-5636.jpg

Özel Hazır Kablolar

Fabrikada power ve Ethernet girişi ile hazır halde satışa sunulan özel hazır kablolar tak çalıştırır ve pratik montaj ürünlerindendir. Sistem ara bağlantıları için ideal bir seçim olan kablolar standart veya siparişe özel çözümleriyle farklı uzunlukta metrajlarıyla hazırlanabilmektedir. Teknolojik yeniliklerden ilham alınarak imal edilen kablolar hazır kablo özelliği kazandırılarak satışa sunulması ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kolay ve pratik kullanımı beraberinde getirmektedir.

Kablo tesisatlarının tek tek hazırlanmasını zahmetli yanlarını özel hazır kablolar ile geride bırakabilirsiniz. Ayrıca sorun çıkma ihtimalinin de yüksek olduğu böyle durumlarda özel hazırlanmış kabloları güvenle kullanmanız mümkün. Kablo sayısı, renklendirmesi, tesisatın hazırlanacağı ortama uygunluk bakımından rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikli kablolar enerji tasarrufu sağlamasının yanında kablo kalabalığının da önüne geçerek kullanıldığı alanda estetik görünüm sağlayacaktır.

Kullanım alanında pek çok sektöre uygun olarak tasarlanmış özel hazır kablolar kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Özellikle internet ve kamera sistemlerinde yoğunlukta kullanılan bu kablolar kolay kurulum olanağı ile zaman tasarrufu da sağlayacaktır.

İmalatın tamamlanmasıyla fabrikalara getirilerek kablo gruplama işlemlerinden geçen belirli ölçülerde kesilmiş kablolar ili ucunun da elektrik ve bağlantı girişlerine uygun hale getirilerek satışa sunulmasına imkan tanır. Tüketicinin kullanımına hazır halde sunulan bu kablolar ile dilerseniz kendi ihtiyaçlarınız için kabloları alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz hazır kablolar farklı metrajlarda satışa sunulmaktadır. 

CEKA TEKLİF FORMU

HATA!
GÖNDERİLDİ
whiteLogo