Kablo Demetleri

kablo-demetleri-574.jpg

Kablo Demetleri

Yüksek yoğunluklu uygulamalar ve data center’lar gibi kullanım alanlarında hızlı ve kolay kullanım sağlamak amacıyla hazırlanana kablo demetleri isteğe uygun metrajlarda hazırlanarak satışa sunulabilmektedir. LSoh kabloları kapsayan demetleme işlemleri sonrası test aşamalarının da gerçekleştirilmesiyle birden fazla kablonun bir arada kullanımına imkan tanınmaktadır.

Alet iletmeyen ve ortak kılıf izolasyon malzemesiyle bezeli olan kablo demetleri birden fazla kablonun ihtiyaç duyulan alanlarda estetik görünümüne katkı sağlayarak kablo kirliliğinden kurtarması görsel açıdan güzelliğin de garantisini vermektedir. Her iki ucundan da etiketlenen kablo demetleri 5 ile 90 metre arasında standart ölçülere sahip olmakla birlikte özel ölçülerle de imalat aşaması sonrası geçeceği kablo gruplama işlemlerinde hazırlanabilmektedir.

Kablo demetinde yer alan her bir sonlandırmanın test edilmesi maksimum düzeyde kalite güvencesi sağlamaktadır. Adet ve metrajlara uygun olarak her lokasyona farklı kalınlık ve yoğunlukta kablo sağlanması tercih edilen her mekanda esnek çözümleri de beraberinde getirir.

Kullanım alanlarında maksimum memnuniyet ve minimum iade edilmesini sağlayan kalitesiyle güvenli ve pratik kullanımlarınız için kablo demetleri ihtiyaç duyulan her alanda ideal bir çözüm olanağı sunacaktır. Ortalama -20 derece ile 60 derece arasında çalışma ortam sıcaklığında hiçbir sorun yaşamadan güvenle kablo demetini kullanabilirsiniz. Mekanlarda yoğun kablo yükünün hafiflemesi ve estetik bir görünüm için kablo demetleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. 

CEKA TEKLİF FORMU

HATA!
GÖNDERİLDİ
whiteLogo