Kablo Kesim ve Uç Açma

kablo-kesim-ve-uc-acma-3652.jpg

Kablo Kesim ve Uç Açma

Kabloları imalat aşamasından sonra işleme sektöründe kullanıma hazır hale getirildiği aşamalardan biri olan kablo kesim ve uç açma kablo gruplamanın ilk aşamasını oluşturur. Günümüzde programlanabilir ekipmanlarla ve profesyonel kişilerce çok daha pratik şekilde yapılması sağlanan işlemler için kablo kesim ve uç açma makinesi kullanılmaktadır. Farklı çeşitleri de bulunan makineler uzunluğu veya kalınlığı değişen kabloların belirlenen ölçülerde standart bir şekilde kesilmesini sağlayarak ucunun açılmasına imkan tanıyabilmektedir.

Kablo kesim ve uç açma için kabloların dışına sarılan izolasyonu sıyıran makine devamındaki aşamalar için kabloları belirli ölçülerde hazır hale getirmektedir. Dakikalar içerisinde metrelerce kablonun işlem gördüğü makineler sektörde hem kolay hem de pratik kullanım olanağını beraberinde getirmiştir.

Kablo gruplama sektöründe kablo kesim ve uç açma işlemi için çeşitlerini bulacağınız makine ve teçhizatlar iş alanında büyük kolaylık sağlayacak. Seri çalışma olanağında personel gücüne nazaran çok daha hızlı ve zaman tasarrufu yaşatan işlemler kablolar için diğer işlemlerin de tamamlanıp teste tabi tutulmasıyla tüketiciye hazır halde satışa sunulmasına imkan tanır. 

CEKA TEKLİF FORMU

HATA!
GÖNDERİLDİ
whiteLogo